Stipriausi Lietuvoje 2018-2019!

UAB Gormeta - "Stipriausi Lietuvoje" 2018-2019

UAB „Gormeta“ buvo įvertinti ir gavo „STIPRIAUSI LIETUVOJE 2019“ sertifikatą. Šis sertifikatas skirtas pademonstruoti įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą.

„Stipriausi Lietuvoje 2019“ patvirtina, kad įmonė yra patikima ir labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą.

Kokiais kriterijais remiantis sertifikuojamos įmonės?

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant “Stipriausi Lietuvoje” sertifikatą – aukštas kredito reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonių mokumas vertinamas ir reitingas nustatomas remiantis kredito istorija, kurią sudaro įmonės finansinių įsipareigojimų vykdymas, mokėjimų istorija, finansiniai rezultatai ir jų pokyčiai – pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kitų finansinių rodiklių kitimas. Taip pat atsižvelgiama į verslo sąsajas, turto areštus, sektoriaus būklę ir kitą svarbią informaciją. Iš viso nustatant kredito reitingą atsižvelgiama į daugiau nei 100 įvairių kintamųjų, kurie turi skirtingą poveikį įmonės reitingui.

„Stipriausi Lietuvoje 2019“ sertifikatus įmonėms suteikia Lietuvos kreditų biuras „Creditinfo“.

Reikia daugiau informacijos? Susisiekime!

0